Opakowania i Produkty Konsumenckie

Firmy, które w pełni chcą wykorzystać możliwość sprzedaży swoich produktów, będą musiały skupić się na innowacji marketingowej, poprzez użycie wyjątkowych opakowań i ekspozycji strategii cenowych. Cel jest jeden, przyciągnąć uwagę klientów i zachęcić ich do zakupu towaru. Inwestowanie w innowacyjność i budowanie marki prowadzi do poprawy sprzedaży i zwiększenia zysków.

Do tej pory rynek opakowań i ekspozycji był powolny, a sam proces zmian był uciążliwy, wykonywany ręcznie i trwał dość długo.

Podejście Siemens PLM Software bazuje na dobrze zdefiniowanej i odpowiedniej strategii, wykorzystując w tym celu system Teamcenter. Prezentowany system rozwiązuje problemy w oparciu o profil biznesowy marki poprzez wprowadzenie standardów oraz kluczowych reguł biznesowych i technicznych, które mają na celu zwiększenie wydajności firmy. System śledzi, zarządza i optymalizuje proces. Odpowiednie dokumenty, takie jak specyfikacje, instrukcje i rachunki za materiał mogą być generowane automatycznie.

Jednym z modułów systemu Teamcenter jest moduł Raporty i Analizy. Pozwala on aktualizować na bieżąco postęp prac, uwzględniając czas i koszty oraz inne kluczowe wskaźniki wydajności. Tworzony produkt można na bieżąco podglądać, wykorzystując w tym celu wbudowaną wizualizację 3D.

Wcześniej cały proces zajmował tygodnie, dzięki rozwiązaniu Siemens PLM Software zajmuje kilka minut.

Siemens PLM In Store Display (PDF)