KS

o nas 2
Szkolenia

UCZ SIĘ I ROZWIJAJ

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” – Konfucjusz

W myśl tej zasady podczas szkoleń kładziemy szczególny nacisk na ćwiczenia wykonywane samodzielnie przez naszych kursantów. Dzięki temu teoria staje się cenną praktyką. KS Industry Solutions, jako autoryzowany partner szkoleniowy Siemens Digital Industries Software, oferuje programy szkoleniowe z zakresu NX, Tecnomatix, octoplant

Korzyści

Dzięki naszym szkoleniom zyskasz nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu produktu, ale też praktyczne umiejętności pracy w naszych systemach. Szkolenia przygotowywane są w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i wzbogacane materiałami szkoleniowymi Siemens Digital Industries Software.

Centrum szkoleniowe

Nasze centrum szkoleniowe – a zarazem siedziba główna KS Industry Solutions – znajduje się w Gliwicach. Wyposażyliśmy salki szkoleniowe w nowoczesne stacje robocze DELL i HP oraz projektory multimedialne. Każdy z uczestników szkoleń otrzymuje indywidualne stanowisko pracy i komplet materiałów szkoleniowych w języku polskim.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia. Oferujemy także wydanie certyfikatu w języku angielskim i niemieckim. Certyfikaty przyznawane są przez specjalistów z akredytacją producenta rozwiązań PLM Siemens Digital Industries Software do ich wydawania.

Doświadczeni i certyfikowani trenerzy

Warsztaty prowadzone są przez trenerów posiadających doświadczenie w zakresie konstrukcji czy technologii oraz certyfikaty Siemens Digital Industries Software. Nasi doświadczeni eksperci wiedzę zdobywali na szkoleniach zarówno w Polsce, jak i zagranicą. 

Szczegółowe plany i struktura szkoleń w
0 lat
doświadczenia
0
profesjonalistów
0
wykonanych projektów

create a map with google maps

Skontaktuj się z nami


KS Industry Solution Sp. z.o.o
ul. Jana Śliwki 3
44-102 Gliwice
office@ks-iss.com
Tel. +48 327 755 000
Sprzedaż: +48 500 184 921
Support: +48 506 118 234