Wiedza i Doświadczenie

Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, zaangażuj mnie, a zrozumiem.

Konfucjusz

Zgodnie z tą zasadą podczas szkoleń szczególny nacisk kładziemy na praktyczne ćwiczenia, które uczestnicy wykonują samodzielnie. Dzięki temu teoria staje się praktyką, szkolenie jest urozmaicone i angażuje uczestników do samodzielnego myślenia oraz wykorzystania na rzeczywistym przykładzie tego, czego się nauczyli.

KS Industry Solutions, jako autoryzowany partner szkoleniowy Siemens Digital Industries Software, oferuje programy szkoleniowe z zakresu NX, TECNOMATIX, TEAMCENTER. Szkolenia prowadzone przez KS Industry Solutions dadzą Państwu nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu produktu, ale wskażą praktyczne podejście do pracy w oferowanych systemach. Szkolenia przygotowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy KS Industry Solutions oraz wzbogacane są materiałami szkoleniowymi firmy Siemens Digital Industries Software.

Szkolenia prowadzone są przez trenerów posiadających certyfikaty Siemens Digital Industries Software, potrafiących przekazać wiedzę w sposób prosty i skuteczny. Wiedzę zdobywają na szkoleniach zarówno w Polsce, jak i w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych.

CENTRUM SZKOLENIOWE

Siedziba główna, zarazem centrum szkoleniowe firmy KS Industry Solutions znajduje się w Gliwicach. Sale szkoleniowe wyposażone są w nowoczesne stacje robocze firm DELL i HP oraz projektory multimedialne. Każdemu uczestnikowi szkolenia gwarantujemy indywidualne stanowisko pracy oraz komplet materiałów szkoleniowy przygotowanych w języku polskim przez KS Industry Solutions.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA

Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez KS Industry Solutions otrzymują certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia (możliwe również wydanie certyfikatu w języku angielskim lub niemieckim). Certyfikaty wydawane są przez specjalistów z akredytacją producenta rozwiązań PLM Siemens Digital Industries Software do ich wydawania.

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI TRENERZY

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez trenerów posiadających doświadczenie w zakresie konstrukcji czy technologii. Pracownicy KS Industry Solutions potrafią przekazać wiedzę w sposób prosty i skuteczny. Wiedzę zdobywają na szkoleniach zarówno w Polsce, jak i w zagranicznych ośrodkach szkoleniowych.


Szczegółowe plany i struktura szkoleń w Katalogu Szkoleń