Firma KS Industry Solutions Sp. z o.o. jako Gold Partner Siemens Industry Software zapewnia wielopoziomowe wsparcie we wdrożeniu PLM począwszy od audytu prowadzącego do doboru produktu, przez implementację i szkolenia, aż po usługi serwisowe. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania CAD/CAM/CAE/PLM  dla małych średnich oraz dużych firm projektowych i produkcyjnych, które idealnie wpasowują się w INDUSTRY 4.0.

Do naszego biura w Gliwicach poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ PLM

 MIEJSCE PRACY: GLIWICE

Zadania:

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z obsługi systemów PLM,
  • Prowadzenie wsparcia technicznego w zakresie użytkowania systemu PLM,
  • Prezentacje dla klientów systemów PLM, wspomagających procesy sprzedaży,
  • Tworzenie modeli symulacyjnych linii, maszyn, pracy robotów oraz fabryk produkcyjnych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów CAD (Catia, NX),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów programowania robotów off-line (Robcad, Process Simulate),
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania PLC,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Predyspozycje i umiejętności do prowadzenia szkoleń i prezentacji,
  • Miła aparycja, komunikatywność, otwartość na ludzi i nowe wyzwania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na samodzielnym stanowisku w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • Pracę z nowoczesnymi programami dla branży,
  • Stabilne zatrudnienie oraz korzystne warunki finansowe,
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
  • Laptop, telefon komórkowy itp.
  • Szkolenia z zakresu rozwiązań PLM

Osoby zainteresowane prosimy o  przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Industry Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach.”