Firma KS Industry Solutions Sp. z o.o. jest partnerem Siemens Industry Software, co pozwala nam na korzystanie podczas szkoleń z materiałów szkoleniowych stworzonych przez producenta firmę SIEMENS. Materiały te zostały wzbogacone praktycznymi materiałami i ćwiczeniami przygotowanymi przez KS Industry Solutions Sp. z o.o. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych konstruktorów, praktyków. Specjaliści ci zostali certyfikowani i przygotowani merytorycznie przez producenta do prowadzenia szkoleń z zakresu systemu NX, Teamcenter, Tecnomatix.

Szukamy ambitnych młodych osób po studiach z motywacja do samorozwoju zawodowego.

Kluczowe Zadania:

  • Budowa i podtrzymanie dobrych relacji z klientem,
  • Przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • Koordynacja działań marketingowo handlowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Oczekiwania co do kandydata:

  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Pracę w godz. 08:00 – 16:00,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Uczestnictwo w projektach, szkoleniach,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, motywacyjny system prowizyjny,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Umowę o pracę.