Siemens Digital Industries Software

Siemens jest światową potęgą w elektronice i inżynierii elektrycznej stosowanej w przemyśle, energetyce i opiece zdrowotnej, a także w dostarczaniu rozwiązań infrastrukturalnych, przede wszystkim dla miast i metropolii. Firma zatrudnia około 362 000 pracowników pracujących przy rozwoju i wytwarzaniu produktów, projektowaniu i instalacji złożonych systemów oraz projektów i dostosowywaniu szerokiego zakresu rozwiązań do indywidualnych wymagań.

Od ponad 165 lat, Siemens wspiera technologiczną doskonałość, innowacje, jakość i niezawodność.

Siemens Digital Industries Software to wiodący dostawca oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM). Rozwiązania PLM, oparte na wizji HD-PLM Siemensa, pomagają podejmować właściwe decyzje, które prowadzą do powstania lepszych produktów.

iSILOG

iSILOG jest wiodącym dostawcą usług, odpowiadającym na potrzeby w zakresie symulacji projektu. Świadczy profesjonalne usługi związane z planowaniem, wirtualnym testowaniem i uruchamianiem sterowników PLC oraz sprawnym podejmowaniem decyzji, a także dostarcza oprogramowanie i szkolenia zapewniające sukces projektu klienta.

Specjaliści z iSILOG mają kompleksową wiedzę o przemyśle, a także kompetencje zdobywane przez ponad 20 lat projektów symulacyjnych.

Umowa Dystrybutorska z firmą iSILOG pozwala nam m.in. zaoferować naszym klientom z sektora produkcji spożywczej i napojów gotowe biblioteki do modelowania, symulacji, wizualizacji, analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego, linii napełniających i logistyki łańcucha dostaw. Biblioteki zawierają specyficzne dla przemysłu elementy, takie jak zbiorniki, miksery, młynki, rury, zawory, pompy, i linie napełniające.

Więcej na www.isilog.de

Actify

Actify – firma, która została założona w 1996 i mieści się w San Francisco, dostarcza rozwiązań z zakresu Product Data Intelligence (informacji o produkcie) dla motoryzacji, lotnictwa i maszyn przemysłowych. W odróżnieniu od tradycyjnych aplikacji dostarczających danych biznesowych, Actify rozumie dane o produkcie i wie jak ich używać, aby dostarczyć wgląd w zagadnienia operacyjne, które stają przed nowoczesnymi producentami, włącznie z perspektywą inżynierską. Od wizualizacji produktu, aż do wykorzystywania danych i interaktywnych pulpitów do analizy wizualnej i raportowania.

Więcej na www.actify.com

W.E.S.T. GmbH

Od 2019 roku firma KS Industry Solutions została wyłącznym partnerem firmy W.E.S.T. GmbH na Polskę w zakresie między innymi: Automatic Process Data Manager (APDM), Safety Robot Manager – Create safezones inside of Process Simulate or ROBCAD, Robcad/Process Simulate Importer, Topview 2D – Layout for Process Designer / Process Simulate. Głównym produktem jest APDM (Automatic Process Data Manager), potężny moduł podstawowy, który łączy wiele rozwiązań programowych w łańcuchu procesów. Zarządza i optymalizuje na przykład przepływy danych i informacji z systemów takich jak Process Designer / Process Simulate, ROBCAD, RobSim i wiele innych.

Więcej na www.west-gmbh.com