Siemens Industry Software

Siemens jest światową potęgą w elektronice i inżynierii elektrycznej stosowanej w przemyśle, energetyce i opiece zdrowotnej, a także w dostarczaniu rozwiązań infrastrukturalnych, przede wszystkim dla miast i metropolii. Firma zatrudnia około 362 000 pracowników pracujących przy rozwoju i wytwarzaniu produktów, projektowaniu i instalacji złożonych systemów oraz projektów i dostosowywaniu szerokiego zakresu rozwiązań do indywidualnych wymagań.

Od ponad 165 lat, Siemens wspiera technologiczną doskonałość, innowacje, jakość i niezawodność.

Siemens Industry Software to wiodący dostawca oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktu (PLM). Rozwiązania PLM, oparte na wizji HD-PLM Siemensa, pomagają podejmować właściwe decyzje, które prowadzą do powstania lepszych produktów.

iSILOG

iSILOG jest wiodącym dostawcą usług, odpowiadającym na potrzeby w zakresie symulacji projektu. Świadczy profesjonalne usługi związane z planowaniem, wirtualnym testowaniem i uruchamianiem sterowników PLC oraz sprawnym podejmowaniem decyzji, a także dostarcza oprogramowanie i szkolenia zapewniające sukces projektu klienta.

Specjaliści z iSILOG mają kompleksową wiedzę o przemyśle, a także kompetencje zdobywane przez ponad 20 lat projektów symulacyjnych.

Umowa Dystrybutorska z firmą iSILOG pozwala nam m.in. zaoferować naszym klientom z sektora produkcji spożywczej i napojów gotowe biblioteki do modelowania, symulacji, wizualizacji, analizy i optymalizacji procesu produkcyjnego, linii napełniających i logistyki łańcucha dostaw. Biblioteki zawierają specyficzne dla przemysłu elementy, takie jak zbiorniki, miksery, młynki, rury, zawory, pompy, i linie napełniające.

Więcej na www.isilog.de

Actify

Actify – firma, która została założona w 1996 i mieści się w San Francisco, dostarcza rozwiązań z zakresu Product Data Intelligence (informacji o produkcie) dla motoryzacji, lotnictwa i maszyn przemysłowych. W odróżnieniu od tradycyjnych aplikacji dostarczających danych biznesowych, Actify rozumie dane o produkcie i wie jak ich używać, aby dostarczyć wgląd w zagadnienia operacyjne, które stają przed nowoczesnymi producentami, włącznie z perspektywą inżynierską. Od wizualizacji produktu, aż do wykorzystywania danych i interaktywnych pulpitów do analizy wizualnej i raportowania.

Więcej na www.actify.com

3DConnexion

3Dconnexion, którego właścicielem jest firma Logitech, jest wiodącym dostawcą myszek 3D do projektowania i wizualizacji 3D. Urządzenia 3DConnexion wspierają obecnie najbardziej popularne i potężne aplikacje 3D poprzez oferowanie użytkownikom bardziej intuicyjnego i naturalnego sposobu interakcji z generowaną komputerowo treścią 3D. Wielokrotnie nagradzane myszki 3DConnexion obsługują różnorodne sektory przemysłu i są używane przez projektantów 3D, animatorów i artystów na całym świecie.

Więcej na www.3Dconnexion.com