17 marca 2020 Przemysł 4.0 VersionDog 0

Program Versiondog od firmy Auvesy od lat cieszy się dużym zaufaniem i jest wdrażany w wielu zakładach przemysłowych na całym świecie (w tym Audi, BMW, Nestle, Danone, Coca Cola, Bayer, Durr, Knapp, Aluar i wielu innych). Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników w 2018 r. przez producenta programu, 98% z nich bez wahania przyznało, że poleciłoby to rozwiązanie. Na czym polega fenomen Versiondog?

Po pierwsze PROSTOTA UŻYTKOWANIA. Dzięki przyjaznemu interfejsowi, każdy użytkownik bez potrzeby przejścia skomplikowanych szkoleń w prosty i przejrzysty sposób jest w stanie zarządzać danymi ze zautomatyzowanych systemów produkcyjnych w swojej firmie. W szybki sposób jest w stanie wyszukiwać i analizować potrzebne dane. Dzięki możliwości analizy danych za pomocą porównywarek graficznych znalezienie różnic w programach znacznie przyśpiesza codzienną pracę automatyka oraz co najważniejsze eliminuje ryzyko popełnienia kosztownych błędów.

Po drugie BEZPIECZEŃSTWO DANYCH. Versiondog to doskonałe narzędzie zabezpieczające dane. Wprowadzając je do swojej firmy, użytkownicy otrzymują jedno repozytorium danych krytycznych z punktu widzenia zachowania ciągłości produkcyjnej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa dostęp do danych posiadają tylko i wyłącznie właściwe osoby, które otrzymują odpowiedni dostęp do danych na podstawie ról i uprawnień nadanych przez administratora systemu. Każda niepowołana ingerencja w maszynę (np. pod kątem zmiany programu PLC) jest wyłapywana pod kątem nieautoryzowanego dostępu. Procedura odzyskania kopii zapasowych, umożliwia szybki powrót fabryki do normalnego trybu pracy, bez znacznych strat i przestojów na linii produkcyjnej.

Po trzecie POPRAWA JAKOŚCI PRACY. Jeśli wszyscy pracownicy korzystający z Versiondog, niezależnie od działu i stanowiska, mogą w każdym momencie uzyskać interesujące ich informacje, a do tego zawsze mają pewność, co do aktualności tych danych, praca staje się płynna, skoordynowana i wydajna. Nie ma już pytań w stylu „Kto co zmienił? Dlaczego? Jaka była poprzednia wersja? Gdzie jej szukać?”. Dzięki Versiondog wystarczy kilka kliknięć, aby znać szczegółowe odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

KS Industry Solutions, jako wyłączny dystrybutor Versiondog w Polsce, dostrzega ogromny potencjał w oprogramowaniu od Auvesy. Dziesiątki czołowych producentów z całego świata, którzy już korzystają z Versiondog, nie mogą się mylić. Poznaliśmy to narzędzie od A do Z. Teraz chcemy dzielić się naszą wiedzą i najlepszymi praktykami z firmami w Polsce. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na każdym etapie wdrożenia: od analizy, przez konfigurację, po pełne wsparcie w czasie użytkowania. Zapraszamy do kontaktu: +48 32 775 50 11 lub sales@ks-iss.com.