22 stycznia 2021 VersionDog 0

Audi, Ford, Jaguar, Danone, Coca-Cola, Nestle, Bayer, Ferrero – to kilka przykładów przedsiębiorstw, które wykorzystują program versiondog. Zapytasz, co takiego oferuje to narzędzie, że zaufali mu czołowi producenci na świecie? Poniżej kilka z najmocniejszych dowodów, dlaczego warto rozważyć jego wdrożenie!

1. Uporządkowane dane

Czy zdarza Ci się (lub Twoim pracownikom) przez dłuższy czas poszukiwać programu w odpowiedniej wersji? Czy zdarza Ci się (lub Twoim pracownikom) przeprowadzać dochodzenie kto i dlaczego wprowadził zmiany? Z versiondog takie problemy przestają istnieć. Narzędzie doskonale radzi sobie z zarządzaniem danymi oraz wersjonowaniem programów dla zautomatyzowanej produkcji. Dodatkowo każdy, użytkownik, który posiada dostęp do programu może szybko odszukać właściwe informacje.

2. Odpowiednio zabezpieczone dane

Cyberprzestępczość wciąż rośnie. W dobie Industry 4.0 każdy przedsiębiorca powinien mieć tego świadomość i poważnie podchodzić do zabezpieczenia danych przed nieautoryzowanym dostępem. Podczas, gdy nowoczesne zakłady produkcyjne coraz częściej korzystają z nowych technologii, a wiele procesów jest zautomatyzowanych, każdy akt cyberprzestępstwa może mieć poważne konsekwencje dla poprawnego działania firmy. versiondog umożliwia wprowadzenie nowej kultury pracy w zakresie tworzenia kopii zapasowych linii produkcyjnych. Przechowywane dane składowane są w bezpiecznym miejscu wraz z pełnym dostępem do historii zmian tj. kiedy?, kto? dlaczego? itp. Takie podejście daje pełną transparentność działań oraz wychwytuje wszelkie nieprawidłowości minimalizując straty związane z wystąpieniem niepożądanego działania jakim może być np. zablokowanie linii produkcyjnej przez cyberprzestępców.

3. Backup danych

W nawiązaniu do poprzednich punktów warto jeszcze wspomnieć o korzyściach jakie daje versiondog w przypadku awarii. Firmy nie wykorzystujące tego typu rozwiązań narażone są na straty związane z niepożądanymi przestojami linii. Wykorzystując dedykowane rozwiązanie jakim jest versiondog wszystkie wersje oprogramowania są przechowywane w jednym miejscu, dzięki temu, gdy dojdzie do nieoczekiwanej sytuacji, pracownik może szybko przywrócić poprzednią, poprawną wersję i wszystko wraca do normy. Bez stresu i bez strat.

4. Intuicyjna obsługa

Interfejs versiondog jest bardzo intuicyjny (dostępny również w języku polskim). Użytkownicy osiągają pełną zdolność do obsługi programu po około 2 dniach przez co minimalizujemy stres związany z użyciem nowego narzędzia. Co więcej wiele z firm jako z jeden z kluczowych czynników decydujących o wyborze wskazały łatwość pracy z narzędziem. Od samego początku firma AUVESY kładzie duży nacisk na prostotę obsługi wiedząc, że program powinien wspomagać użytkownika w jego codziennych obowiązkach zamiast je komplikować.

To tylko kilka z kluczowych powodów, dlaczego versiondog doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Jako KS Industry Solutions jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego rozwiązania w Polsce. Zachęcamy Cię do kontaktu i przetestowania versiondog przez 30 dni bez żadnych opłat i zobowiązań: +48 505 439 215 lub versiondog@ks-iss.com Szybko się przekonasz, jak wiele korzyści może Ci przynieść wdrożenie go w swojej firmie.