26 kwietnia 2021 Przemysł 4.0 0

Celem działań KS Industry Solutions jest automatyzacja procesów produkcyjnych w oparciu o najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane firmom z branży przemysłowej. Poniższa inicjatywa to ogromna szansa dla firm, które chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku, dzięki wykorzystaniu rozwiązań zgodnych z ideą Przemysłu 4.0.

Opis projektu

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach pilotażowych działań mających na celu transformację związaną z Przemysłem 4.0 ogłosiła konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw. O środki mogą starać się projekty przygotowane wyłącznie przez małe i średnie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem mikro) z branży przemysłowej, które polegają na przygotowaniu firmy do wdrożenia kompleksowej transformacji w kierunku Przemysłu 4.0 oraz wdrożeniu wybranych obszarów działań w zakresie cyfryzacji, automatyzacji lub robotyzacji.

Wśród kosztów kwalifikowalnych projektu wymieniono m.in.: koszty usługi polegającej na opracowaniu mapy drogowej, koszty usług doradczych związanych z wdrożeniem mapy drogowej, koszty zakupu maszyn i urządzeń koniecznych do wdrożenia wybranego obszaru transformacji oraz koszty zakupu wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej.
W ramach inicjatywy firma może uzyskać nawet do 800 tys. zł wsparcia.

Wniosek o powierzenie grantu można złożyć wyłącznie w terminie: od 28 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. (w ostatnim dniu naboru do godz. 16:00:00).

Jako Gold Partner Siemens Digital Industries Software, zapewniamy wielopoziomowe wsparcie we wdrożeniu PLM, począwszy od audytu prowadzącego do doboru produktów, przez implementację i szkolenia, aż po usługi serwisowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów, możemy pomóc Ci w opracowaniu projektu wpisującego się w założenia powyższej inicjatywy.

Aby uzyskać indywidualne wsparcie, skontaktuj się z naszym ekspertem: 500 184 921 lub m.korzekwa@ks-iss.com