28 maja 2019 Przemysł 4.0 Teamcenter 0

Teamcenter to najczęściej używany system zarządzania pełnym cyklem życia produktu na świecie (od etapu planowania portfela, poprzez rozwój produktu, produkcję, serwis aż do fazy rezygnacji z produktu), wykorzystujący jako podstawę otwarte standardy PLM (Produkt Lifecycle Management).

System Teamcenter pozwala użytkownikom na globalną współpracę między zespołami. Wdrażając funkcję współpracy społeczności Teamcenter, zespoły globalne mogą zapewnić między innymi łatwiejszą iterację procesów, szybciej uzyskać prawidłowe odpowiedzi i przyspieszyć ogólny rozwój projektu.

System Teamcenter Rapid Start stanowi jedno źródło danych, które pozwala użytkownikom w łatwy sposób wyszukać i nanieść wymagane zmiany w istniejących już modelach, lub stworzyć nowe w oparciu o istniejące. System jest w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami CAD.

Oprogramowanie wyróżnia szybka i łatwa instalacja, a wstępnie skonfigurowane środowisko zapewnia natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji PDM (Product Data Management). Wybierając predefiniowane funkcje, można zminimalizować koszty doradztwa i obsługi, co pozwala na natychmiastowe uzyskanie korzyści, a co za tym idzie, szybki zwrot poniesionej inwestycji.

Teamcenter Rapid Start wymaga od użytkownika minimalnej wiedzy z zakresu IT do pracy i wparcia. Dzięki najlepszej w swojej klasie wizualizacji, firmy działające w środowisku Multi CAD, wykorzystując format JT oraz wiele innych formatów plików 2D i 3D, są w stanie wykonać analizę złożeń bez konieczności dostępu do systemu CAD. Dodatkowym autem jest możliwość integracji systemu z pakietem MS Office.

Wybierając Teamcenter Rapid Start, jesteś na odpowiedniej drodze do osiągnięcia sukcesu, dzięki optymalizacji wydajności kluczowych obszarów biznesowych w Twojej firmie. Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z pomocy specjalistów KS Industry Solutions: +48 32 775 50 33 oraz support@ks-iss.com