4 maja 2021 Przemysł 4.0 0

KS Industry Solution od 10 lat jest oficjalnym partnerem handlowym Siemens Digital Industries Software oraz jedynym w Polsce partnerem Smart Expert oferującym przedsiębiorcom profesjonalne wsparcie w implementacji rozwiązań z zakresu digitalizacji i automatyzacji zakładów produkcyjnych.

Podczas tegorocznej edycji konferencji Automotive Goes Digital, zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz rozwiązań do symulacji procesów produkcyjnych (cyfrowy bliźniak zakładu, cyfrowy bliźniak maszyny, cyfrowy bliźniak stanowiska zrobotyzowanego).

W trakcie wykonywania symulacji otrzymujemy sporo interesujących danych. Będąc na etapie wykonywania koncepcji widzimy, w których elementach należy wprowadzić modyfikacje, czy dana zmiana przełoży się na zysk dla firmy. Ostatecznie samo wdrożenie nowego rozwiązania, zajmuje o wiele mniej czasu, generuje znacznie mniej kosztów i ogranicza ryzyko podjęcia błędnej decyzji do minimum.

O tym, dlaczego warto skorzystać z usługi przeprowadzenia symulacji przez specjalistów KS Industry Solutions, etapach jej przygotowania oraz efektach, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy decydujący się na współpracę z nami, opowiada Łukasz Prusiel, Specjalista Handlowy ds. Kluczowych Klientów KS Industry Solutions.

Zobacz materiał!