31 maja 2019 Przemysł 4.0 Teamcenter 0

Podobno książki nie ocenia się po okładce. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż większość ludzi to wzrokowcy, przysłowiowa okładka ma w rzeczywistości duże znaczenie. Doskonale wiedzą o tym marketingowcy, którzy za wszelką cenę starają się skierować uwagę potencjalnego klienta na wybrany produkt. Zainteresowanie to pierwszy krok w stronę sprzedaży. Niezwykle szybkie zmiany w trendach panujących na rynku, zbyt duża ilość informacji, którymi atakowani są konsumenci każdego dnia, wymuszają na producentach ciągłe modyfikacje produktów także w aspekcie wizualnym.

Przedsiębiorca chcąc utrzymać zadowalający poziom sprzedaży, poszukuje do współpracy już nie tylko lojalnego i rzetelnego podwykonawcy, ale elastycznego, nowoczesnego kontrahenta, który zapewni mu najwyższą jakość w możliwie najkrótszym czasie. A taki poziom możliwy jest tylko w zakładach produkcyjnych, które inwestują w nowe technologie.

Podejście Siemens PLM Software bazuje na dobrze zdefiniowanej i odpowiedniej strategii, wykorzystując w tym celu system Teamcenter. Prezentowany system rozwiązuje problemy w oparciu o profil biznesowy marki poprzez wprowadzenie standardów oraz kluczowych reguł biznesowych i technicznych, które mają na celu zwiększenie wydajności firmy. System śledzi, zarządza i optymalizuje proces. Odpowiednie dokumenty, takie jak specyfikacje, instrukcje i rachunki za materiał mogą być generowane automatycznie.
Jednym z modułów systemu Teamcenter jest moduł Raporty i Analizy. Pozwala on aktualizować na bieżąco postęp prac, uwzględniając czas i koszty oraz inne kluczowe wskaźniki wydajności. Tworzony produkt można na bieżąco podglądać, wykorzystując w tym celu wbudowaną wizualizację 3D.

Rynek rozwija się coraz dynamiczniej, klienci stają się coraz bardziej wymagający. Warto już teraz przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu, które ma szansę znacząco wpłynąć na rozwój Twojego biznesu. Potrzebujesz konsultacji? Skorzystaj z naszej pomocy: +48 32 775 50 33 oraz support@ks-iss.com