29 kwietnia 2019 Mechatronic Concept Designer Plant Simulation Process Simulate Przemysł 4.0 Teamcenter VersionDog Wirtualne Uruchomienie 0

Inwestując w siebie, inwestujesz w sukces! Zobacz, dlaczego warto skorzystać z oferty szkoleniowej KS Industry Solutions:

Bo doskonale wiemy, jak działają przedsiębiorstwa przemysłowe. Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami, dostarczając im skuteczne i sprawdzone rozwiązania biznesowe.

Bo mamy zespół doskonałych specjalistów, którzy nie tylko wyróżniają się wyjątkową wiedzą, ale potrafią przekazać ją w przystępny i zrozumiały sposób.

Bo znamy metodę, która zapewnia 100% skuteczności! Chcecie ją poznać? Czytajcie dalej!

Praktyka, praktyka, praktyka i… minimum teorii. To nasz sprawdzony sposób na efektywne szkolenia. Sama wiedza teoretyczna to zdecydowanie za mało. Dawno temu postawiliśmy sobie jeden cel: każda przeszkolona przez nas osoba ma posiadać taką wiedzę, aby po wyjściu z sali szkoleniowej mogła od razu wykorzystać zdobyte umiejętności w pracy. To działa! Najpierw tłumaczymy, potem długo, długo ćwiczymy. Nic więcej. Przez całe szkolenie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pytaj, testuj, działaj – nasz wspólny cel to przekazać Tobie i Twoim pracownikom 100% wiedzy i umiejętności na wybrany temat.

Jako autoryzowany partner szkoleniowy Siemens Industry Software, oferuje programy szkoleniowe z zakresu NX, Tecnomatix, Teamcenter. Zobacz katalog szkoleń > KLIKNIJ

Uczymy Cię o najnowocześniejszych rozwiązaniach, które zmieniają branżę przemysłową na świecie. Jak każdy przedsiębiorca, chcesz, aby Twoja firma przynosiła jak największe zyski przy jak najmniejszych kosztach. To jasne. Rozwiązania Siemens Industry Software, które oferujemy, mają jedną ważną zaletę: automatycznie zapisujesz know-how firmy. Niezależnie od rotacji pracowników, czynników zewnętrznych i innych trudności, raz wdrożone rozwiązanie daje Ci wiedzę o prosperowaniu Twojej firmy, jakiej jeszcze nie miałeś!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Skontaktuj się z nami: +48 32 775 50 00 office@ks-iss.com