14 czerwca 2020 VersionDog 0

Sytuacje kryzysowe zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Nie możemy ich przewidzieć, ale jesteśmy w stanie się na nie przygotować. W momencie awarii każda minuta ma znaczenie.

Automatycy w zakładach produkcyjnych korzystających z platformy versiondog mają dostęp do uporządkowanych danych z pełną historią zmian, przeprowadzając szybką analizę poszczególnych wersji programów. Potrafią skutecznie przywrócić proces produkcyjny do normalnego funkcjonowania, oszczędzając czas i redukując ewentualne straty wynikające z wystąpienia awarii do minimum.

Niezależnie czy awaria dotyczy jednej maszyny, czy jej przyczyną jest np. nieautoryzowany dostęp do sieci, versiondog od razu wysyła powiadomienie, gdzie leży problem oraz pozwala na szybkie przywrócenie poprzedniej, poprawnie działającej wersji. Znika też problem związany z poszukiwaniem osoby, która jest w stanie udzielić pomocy. W versiondog KAŻDY, kto ma dane dostępowe ma wgląd do pełnej bazy informacji. Przy każdej zmianie widnieje informacja, kto ją wprowadził, dlaczego, co dokładnie uległo aktualizacji.

Korzystanie z versiondog niewątpliwie zmienia jakość pracy w zakładzie produkcyjnym. Jedno miejsce przechowywania danych oraz ich czytelna prezentacja pozwalają reagować szybko i skutecznie.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach versiondog? Zajrzyj na stronę: https://ks-iss.com/versiondog/ lub zamów dostęp do bezpłatnego demo, dzięki któremu poznasz najważniejsze funkcje programu zanim zdecydujesz się na zakup: +48 32 775 50 14 lub office@ks-iss.com

—————————————————————————————————————–

KS Industry Solutions, jako wyłączny dystrybutor versiondog w Polsce, dostrzega ogromny potencjał w oprogramowaniu od Auvesy. Dziesiątki czołowych producentów z całego świata, którzy już korzystają z versiondog, nie mogą się mylić. Poznaliśmy to narzędzie od A do Z. Teraz chcemy dzielić się naszą wiedzą i najlepszymi praktykami z firmami w Polsce.